Děti a mládež

Letní příměstské tábory v D. Počernicích

Tato sekce je momentálně prázdná.

Zájmové aktivity pro děti a mládež v D. Počernicích

AT studio Domino

AT studio Domino

Taneční lekce pro malé i velké: inspirace, energie, dobrá nálada, týmový duch a spousta přátel... to je AT studio Domino! V Dolních Počernicích probíhá kurz street dance, který je určen pro děti/začátečníky do 11 let.  Street dance je souhrné označení tanečních stylů, které se vyvinuli přímo v ulicích. Začal se objevovat... (číst více)

Ateliér Kouzelná zahrada

Ateliér Kouzelná zahrada

Ateliér Kouzelná zaharada je místem tvořivých a kreativních dětí ve věku 5 - 13 let. Formou kurzů a tvořivých dílen si děti vyzkouší různorodé výtvarné techniky a práci s různými druhy materiálu - plstění, recyklování, korálkování, šití, kašírování aj. V kurzech kreslení a malování mají děti pomocí různých technik prostor k... (číst více)

Deskové hry

Deskové hry

Mise Hero vždy 1x v měsíci otevírá dveře do světa deskových her, které zábavnou formou pomáhají při rozvoji dovedností a osobnosti dětí a mláděže.  Hry v sobě mají potenciál nejen vtáhnout do děje, pobavit, udělat z vás rytíře, draka, mocnou obchodnici nebo valkýru, ale navíc je v nich i vzdělávací potenciál, který lze snadno a nenásilně... (číst více)

Jezdecký klub POČIN

Jezdecký klub POČIN

Členy jezdeckého kroužku pro děti a mládež jsou děti ve věku 10-18 let. Pravidelně se jednou týdně účastní jezdeckého výcviku, učí se pečovat o koně a také vzájemné spolupráci. Zkušenější se účastní parkurových závodů a jsou připravováni na Zkoušky základního výcviku jezdce. K výuce se využívá šest koní rozdílných tělesných parametrů a... (číst více)

Mateřské centrum a rodinný klub Veselý čertík

Mateřské centrum a rodinný klub Veselý čertík

Veselý čertík je mateřské centrum, ale i rodinný klub, který nabízí široké spektrum aktivit pro děti a jejich rodiče. Zaměřuje se zejména na organizování pravidelných kroužků a kurzů, pořádá jednorázové akce. Součástí klubu je i velká herna a posezení pro rodiče se správnou klubovou atmosférou. Letní příměstské tábory 2016  ... (číst více)

Pavel Hokr - hudební škola

Pavel Hokr - hudební škola

Výuka hry na hudební nástroj pod taktovkou mladých učitelů, kteří kladou velký důraz na přátelský a laskavý přístup ke svým žákům a k jejich výuce přistupují individuálně, dle schopností, nadání a zájmu každého z nich. V Dolních Počernicích se aktuálně vyučuje hra na: klavír, flétnu a kytaru. Výuka probíhá místnosti v... (číst více)

Počernický dětský pěvecký sbor Rokytka

Počernický dětský pěvecký sbor Rokytka

Rokytka Dětský pěvecký sbor Rokytka byl založen v dubnu roku 2015. Sbor navštěvují děti 1.- 5. tříd nejen z místní základní školy, ale i z blízkého okolí. Zkoušky probíhají jednou týdně /středa 15:30 - 16:40 h/ v prostorách ZŠ Dolní Počernice. Zpívají se lidové písně, písničky od známých skladatelů (I. Hurník, P. Eben, M... (číst více)

Sokol Dolní Počernice

Sokol Dolní Počernice

Sokol Dolní Počernice z.s. nabízí pestrou šíři sportovního vyžití. Spolek sdružuje ve svých oddílech výkonnostní, ale i rekreační sporty a nabízí zajímavou alternativu pro trávení volného času mladým i starším lidem. Mezi sportovní aktivity pro děti a mládež patří: Kopaná Basketbal Atletika  

Tenisová škola Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké je škola s rodinným přístupem ke všem hráčům a hráčkám, s cílem vychovávat nové hráče s láskou k bílému sportu, jak pro závodní, tak i pro rekreační hraní. Své hráče trénuje stejným způsobem, jakým trénovala Lucku Hradeckou, dnes světovou tenisovou hráčku. Lucka škole propůjčuje své jméno... (číst více)

Yamaha Class

Yamaha Class

Yamaha Class nabízí předškolní hudební programy pro děti již od 4 měsíců věku až po nástup do základní školy. Vychází z pedagogických zásad v Hudebních školách YAMAHA, které jsou určovány následujícími faktory: inspirace rozvojem řeči otevřená metodika skupinové výuky podpora kreativity Kurzy jsou určeny nováčkům i pokračujícím dětem. Od... (číst více)