Aktuality

Aktualita

PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET MČ Praha Dolní Počernice 2022

Další info zde:  https://participace.mobilnirozhlas.cz/pocernickymesec/    

Aktualita

Otevírací doba úřadu MČ Dolní Počernice během vánočních svátků

Vážení spoluobčané, hodiny pro veřejnost budou omezeny a to v těchto termínech: 23. 12. 2021 - úřad bude pro veřejnost uzavřen 30. 12. 2021 - úřad otevřen pouze do 12:00 31. 12. 2021 - úřad bude pro... (číst více)

Zpráva úřadu

Protiepidemická opatření v budově ÚMČ Praha - Dolní Počernice

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení! Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace, byl úřad MČ Praha - Dolní Počernice nucen přimout následující opatření: Režim budovy ÚMČ Praha-Dolní... (číst více)

Aktualita

Aktuální opatření - přehledně

Všechna aktuální opatření, nařízení vlády, jejich detail, platnost a jednoduché vysvětlení najdete přehledně a jasně na tomto webovém odkazu: https://covid.gov.cz/  

Aktualita

Informační zpravodaj PID č. 1/2022

První letošní vydání Informačního zpravodaje PID přináší následující novinky: Preventivní opatření v MHD v Praze kvůli Omikronu Reakce v integrované dopravě ve Středočeském kraji na nárůst Omikronu... (číst více)

Aktualita

Informační zpravodaj PID č. 12/2021

Provoz PID během vánočních a novoročních svátků. Trvalé změny PID ve Středočeském kraji od 1. 1. 2022 Změny na Průhonicku od 3. 1. 2022 Další trvalé změny PID v Praze od 3. 1. 2022 Provoz pražské... (číst více)

Aktualita

Opravy na hlavních komunikacích v Praze a v síti metra - důležité informace

V odkazech najdete informace které se týkají prováděných činností v nejbližším období na hlavních komunikacích a síti metra v Praze s významným dopadem na dopravu. Aktuální informace o dopravních... (číst více)

Aktualita

Provozní doba během svátků OÁZA

Regionální muzeum a Oáza - změna provozní doby během vánoc: 21.12. 2021              9 - 17 hod. 22.12. 2021     ... (číst více)

Aktualita

Informace pro zákazníky dodavatelů energií, kteří ukončili nebo ukončují činnost

Všechny informace na jednom místě Pokud Váš dodavatel energie (elektřiny nebo plynu) ukončil činnost, nastupuje místo něj dodavatel poslední instance. Ten má povinnost Vás okamžitě informovat o... (číst více)

Stránky