Aktuality

Aktualita

Distribuce dezinfekce

Dezinfekce pro občany Dolních Počernic do vlastních nádob zajišťuje OÁZA Dolní Počernice ve dnech: ÚTERÝ a ČTVRTEK od 9 - 17 hodin na adrese Stará obec 6, Praha - Dolní Počernice (Informační centrum...

Aktualita

Aktuální opatření - přehledně

Všechna aktuální opatření, nařízení vlády, jejich detail, platnost a jednoduché vysvětlení najdete přehledně a jasně na tomto webovém odkazu: https://covid.gov.cz/  

Aktualita

Výběrové řízení - Vedoucí komunitního centra Jako doma

Úřad městské části Praha - Dolní Počernice vyhlašuje výběrové řízení Vedoucí (metodik) komunitního centra Jako doma v městské části Praha – Dolní Počernice Předpokládaný termín nástupu: 1.... (číst více)

Aktualita

Vyhodnocení ankety / výstavy k projektu Dubeč-Sever mezi občany MČ D.Počernice

V příloze najdete vyhodnocení ankety mezi obyvateli Dolních Počernic.

Aktualita

Demolice mostu X503 v ulici Božanovská krátkodobě uzavře dálnici D11

Praha 10. června 2021 – Technická správa komunikací (TSK) začala již na konci dubna tohoto roku s přípravnými pracemi souvisejícími s demolicí mostu převádějícího ulici Božanovská přes... (číst více)

25.09.2021

Bitva o Dolní Počernice

25.9. od 11:00 a od 15:00 bude rekonstrukce osvobození Dolních Počernic . Akce bude v areálu bývalé Osevy v ulici K zámku, Praha Dolní Počernice. Návštěvníci budou moci také vidět ukázku historických... (číst více)

19.07.2021

Pozvánka na 18. zasedání zastupitelstva MČ Praha – Dolní Počernice

P    O    Z    V    Á    N    K   A dovoluji si Vás pozvat na 18. zasedání zastupitelstva MČ Praha... (číst více)

Aktualita

Uklizení polí kolem postižených vesnic na jižní Moravě

Vážení přátelé, je to neobvyklé, ale tornádo člověk nenaplánuje... Sháníme pomoc na uklizení polí kolem postižených vesnic na jižní Moravě. Nachází se tam velké množství rozfoukaných odpadů, které... (číst více)

Aktualita

Odstávka systému pro vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů

V příloze najdete informaci z Ministerstva vnitra o nadcházející plánované odstávce systému pro vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů na přelomu měsíce července a srpna 2021. Návrh... (číst více)

Aktualita

Na prázdninový výlet vyrazte ke Stromům roku, letní žízeň zažene sběr odpadků

Anketa Strom roku slaví 20 let. Na prázdniny jsme proto na oslavu připravili výlety k našim vítězům. Více ve společné tiskové zprávě Nadace Partnerství, Ukliďme Česko a Ondrášovky. Na prázdninový... (číst více)

Aktualita

Aktuální pravidla pro dobrovolníky chystající se pomáhat do zasažených obcí na jižní Moravu

Zásadní je v tuto chvíli: hlásit se na kontaktních místech v Hodoníně a Břeclavi potřebujeme hlavně řemeslníky s vlastním nářadím, ostatní dobrovolníci budou nasazení primárně na... (číst více)

Aktualita

Informačního zpravodaje PID 07/2021

V příloze najdete další vydání Informačního zpravodaje PID, ve kterém se dočtete následující novinky: Prázdninový provoz PID a metrem opět až do půlnoci Trvalé změny PID od 1. 7. 2021 Integrace... (číst více)

Stránky