Aktuality

Aktualita

10. Fórum zdravé MČ - ANKETA

V úterý 21. září se v hotelu Svornost uskutečnilo již 10. setkání zástupců veřejné a státní správy s našimi obyvateli – Fórum Zdravé městské části Praha – Dolní Počernice. Po vyhodnocení „... (číst více)

Aktualita

Uzavření úřadu MČ Praha - Dolní Počernice

Vážení spouobčané, dne 29. 10. 2021 bude z technických důvodů uzavřena budova úřadu městské části Praha - Dolní Počernice. Děkujeme vám za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Aktualita

Výběrové řízení - Vedoucí komunitního centra Jako doma

Úřad Městské části Praha-Dolní Počernice vyhlašuje výběrové řízení Vedoucí (metodik) komunitního centra Jako doma v městské části Praha – Dolní Počernice Předpokládaný termín nástupu: 1. listopadu... (číst více)

Aktualita

Aktuální opatření - přehledně

Všechna aktuální opatření, nařízení vlády, jejich detail, platnost a jednoduché vysvětlení najdete přehledně a jasně na tomto webovém odkazu: https://covid.gov.cz/  

18.10.2021

Pozvánka na 19. zasedání zastupitelstva MČ Praha – Dolní Počernice

P   O   Z   V   Á   N   K   A dovoluji si Vás pozvat na 19. zasedání zastupitelstva MČ Praha – Dolní Počernice, které se bude... (číst více)

Aktualita

Mimořádné opatření - volby

Ministerstvo zdravotnictví České republiky vydalo Mimořádné opatření týkající se nadcházejících voleb a ochrany voličů i členů komisí. V příloze najdete znění tohoto opatření.

Aktualita

Výlov Velkého počernického rybníka

Dne 14. 10. 2021 dojde dle plánu výlovů k vypuštění a vylovení Velkého počernického rybníka a jeho následnému napuštění.  

Stránky