MČ Praha Dolní Počernice

Aktuálně z ÚMČ a MČ

Aktualita

Dezinfekce na ruce - pro občany Dolních Počernic

Dezinfekce se vydává v budově Informačního centra - OÁZA (Stará obec 6) Maximální dávka je 1/2 litru na domácnost. Výdej dezinfekce i ostatních ochranných pomůcek probíhá až do vyčerpání... (číst více)

Aktualita

Žně v okolí Dolních Počernic

Vážení spoluobčané, přibližně 10. července začnou v naší městské části a jejím okolí žňové práce. S ohledem na charakter těchto prací je možná zvýšená koncentrace prachu v ovzduší.... (číst více)

Aktualita

Uvolňování koronavirových opatření - aktuální informace

Od 1.7.2020 platí nová pravidla ochrany proti nákaze virem Covid 19. V příloze najdete aktuální přehled opatření.

Aktualita

Mimořádné opatření č. 1 - Hygienické stanice hl. m. Prahy

V příloze naleznete celý text.

Slovo starosty

Prosba o ohleduplnost, opatrnost a trpělivost.

Starosta

Vážení obyvatelé Vinice,

tentokrát oslovuji pouze vás, kteří používáte ke svým cestám ul. Nad Rybníkem. V současné době je v rekonstrukci její cca 500m úsek. Zbylá část této ulice není v dobrém stavu a na její opravu si budeme muset ještě počkat. Stávající výtluky, které vás obtěžují při jízdě jsme opravili pouze provizorně, neboť máme od investora (INV MHMP) a dodavatele (COLAS) přislíbeno, že výtluky budou v plném rozsahu opraveny... (číst více)

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlásit se k odběru RSS pro Aktuální informace

Akce v MČ

příspěvková organizace Oáza Dolní Počernice - www.oazadopo.cz
KULTURA - VZDĚLÁVÁNÍ - SPORT - SPOLEČENSKÝ ŽIVOT - SOCIÁLNÍ OBLAST

14.07.2020

Letní kino Balada pro banditu

14.7. od 21:00 promítáme v letním kině Oáza v Dolních Počernicích, film Balada pro banditu. Skvělý Miroslav Donutil a krásná hudba. Letní kino je v zahradě Infocentra. Předprodej vstupenek v... (číst více)

15.07.2020

Letní kino Smrt talentovaného ševce

15.7. od 21:00 promítáme v letním kině Oáza v Dolních Počernicích, film Smrt talentovaného ševce. Čeká na vás kapitán Exner v podání Jiřího Kodeta. Letní kino je v zahradě Infocentra. Předprodej... (číst více)

16.07.2020

Letní kino Svatba jako řemen

16.7. od 21:00 promítáme v letním kině Oáza v Dolních Počernicích, film Svatba jako řemen. Vtipná komedie. Úžasní herci. Letní kino je v zahradě Infocentra. Předprodej vstupenek v infocentru Stará... (číst více)

17.07.2020

Letní kino Postřižiny

17.7. od 21:00 promítáme v letním kině Oáza v Dolních Počernicích, film Postřižiny. Krásná komedie, s Jaroslavem Hanzlíkem. Letní kino je v zahradě Infocentra. Předprodej vstupenek v infocentru... (číst více)

18.07.2020

Zahradní koncert Jana Richtera a hostů

FRONT PORCH MUSIC FEST Pod hlavičkou Two Guns Country se uskuteční jedna z nejzajímavějších událostí letošního léta. Tato událost bude výjimečná nejen pro svou konceptuální stylizaci, ale také proto... (číst více)

Orientační plán

Nadcházející akce