Zdraví pro širokou veřejnost s CLASSIC GYM: (2) FUNKČNÍ TRÉNINK

Zdraví pro širokou veřejnost s CLASSIC GYM: (2) FUNKČNÍ TRÉNINK
Typ akce: 
Sport
Datum: 
22.04.2018 13:00

V rámci celoročního projektu ZDRAVĚJŠÍ POČERNICE 2018 zaměřeného na zlepšení zdraví našich obyvatel pro vás MČ Praha-Dolní Počernice ve spolupráci s fitness centrem CLASSIC GYM, předními dietology, fyzioterapeuty a lektory zdravotního cvičení, připravila program na prevenci civilizačních chorob.

Od března - října vás čeká cyklus osmi bezplatných interaktivních přednášek se cvičením pro širokou veřejnost.

 

V dubnu je na programu:  


2. FUNKČNÍ TRÉNINK

Interaktivní přednáška o podstatě správného cvičení s vahou vlastního těla. Fyzioterapeutický trenér vám ukáže správné provedení cviků v sálu s TRX stanovišti na rampě Qeenax. Návod na aktivizaci hlubokého stabilizačního systému páteře v domácím prostředí. Přijďte ve sportovním oblečení, sportovní obuv na přezutí s sebou.

CO jsou TRX stanoviště?
TRX je závěsný systém, dva popruhy s nastavitelnou délkou a madly k pohodlnému a bezpečnému uchopení / položení nohou. Jedná se o pomůcku, která se řadí k funkčnímu tréninku. Po celou dobu cvičení je rozvíjena síla pomocí funkčních pohybů s vlastní váhou těla.

Co je rampa Qeenax?
Speciální rampa umožňující multifunkční trénink, který rozvíjí sílu, posiluje koordinaci a balanc a napomáhá zvýšení fyzické kondice. Cvičení na Queenaxu je bezpečné a vhodné pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé. Nejvíce se zaměřujeme na hluboký stabilizační systém, od kterého se odvíjí další cviky.

 

Lektoři:

  • Renata Čermáková
  • Veronika Vasilisinová
  • Jan Krečmer

 

Přednášky se konají vždy ve 3-hodinových blocích (13-14,14-15,15-16 h) v rámci jedné přednášky. Pro větší komfort účastníků prosíme o předběžnou registraci na tel.: 721 777 771. VSTUP ZDARMA.

Projekt realizuje MČ Praha - Dolní Počernice v rámci MA21 za podpory MHMP a dalších partnerů. Financováno z rozpočtu Hlavního města Prahy pod záštitou radního Lacka pro zdravotní oblast.

Sledujte web MČ Praha-Dolní Počernice před každou akcí, ZMĚNA TERMÍNU VYHRAZENA.

 

Přehled všech plánovaných přednášek

Adresa: 
Classic Gym
Národních hrdinů 3
Praha - Dolní Počernice
Česká republika
CZ