Vernisáž výstavy "SENIOR ART"

Typ akce: 
Kultura
Datum: 
17.05.2023 17:00

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy "SENIOR ART".

Tato výstava je nejen o individuální tvorbě, ale také o společných projektech a sdílení radosti z výtvarného projevu. Jsme hrdí na naše seniory, kteří nejen rozvíjejí své vlastní umělecké dovednosti, ale také se podporují a inspirují se navzájem.

Ať už máte rádi abstraktní umění, nebo klasickou krajinomalbu, na této výstavě najdete to nejlepší z obou světů. Díla vytvořena různými technikami, jako je malba, kresba, patchwork či keramika, každé z nich přináší jedinečnou perspektivu a vyprávění.

Hlavním představitelem této vernisáže je "renesanční" Peter Galád. Jeho bohaté zkušenosti v oblasti výtvarné tvorby a nekonvenční přístup k umění přinášejí do výstavy další rozměr a inspiraci. Jeho díla jsou plná energie a výrazu. Představují ztělesnění tvůrčího ducha.

Všechny naše kurzy pro seniory jsou nedílnou součástí této kreativní výstavy. Tyto kurzy jsou místem, kde se seniorům otevírá nový svět možností a kde mohou rozvíjet svou vášeň pro výtvarnou tvorbu.

Představí se vám krátkou ukázkou i Literární čajovna.

Přijďte s námi prozkoumat umělecký svět "Senior art" a nechte se unést krásou a inspirací. Vernisáž se koná 17.května v 17hod.

Těšíme se na setkání s Vámi na této jedinečné události!

S úctou,

Tým KC Jako Doma

Adresa: 
KC Jako Doma
Stará obec 366
Praha - Dolní Počernice
Česká republika
50° 5' 21.03" N, 14° 34' 44.5152" E
CZ