Oslava 90 let tenisu, pohár Fed Cup a sportovní osobnosti v Horních Počernicích

Oslava 90 let tenisu, pohár Fed Cup a sportovní osobnosti v Horních Počernicích
Typ akce: 
Svátek / výročí / oslava
Datum: 
18.05.2019 09:00

TJ SOKOL Horní Počernice zde na oslavu jeho 90. výročí svého založení, které se bude konat v tenisovém areálu v Otovické ul.109, Horní Počernice v sobotu 18.5.2019 od 9:00 hodin

Jsou zváni tenisti, sportovci a všichni, kteří mají chuť si užít den plný sportu a zábavy. Tenisté se mohou přihlásit do turnaje a zasoutěžit si o zajímavé výhry, šanci zahrát si s dlouholetým daviscupovým reprezentantem Karlem Nováčkem a dalšími významnými sportovními osobnostmi. Pro tenisové začátečníky bude zorganizován „Fun turnaj“.

Další sportovní oddíly TJ Sokol představí své výkony v exhibičních vystoupeních. Diváci se pobaví doprovodným programem, znalostní soutěží s výhrou a můžou si pořídit fotografii s pohárem ženského světového tenisu Fed Cup.

Navíc každé dítě, které se v místě konání akce závazně přihlásí do tenisového klubu TJ SOKOL Horní Počernice, pobočný spolek, získá slevu 1 000 Kč na zápis do klubu.

Registrace do turnajů na: info@tenishornipocernice.eu. Uveďte informaci o vaší úrovni - začátečník (Fun turnaj) nebo pokročilý tenista.

Sledujte Facebook: https://www.facebook.com/TKSokolHorniPocernice

Více informací na www.tenishornipocernice.eu.