MČ Praha Dolní Počernice

Aktuálně z MČ

21.01.2020

Praha 14 kulturní

Minulý týden jsme si společně užili Biograf Kyje - plný sál zhlédl dokument Olgy Sommerové o Jiřím Suchém Lehce s životem se prát. To tento týden nás čeká úplně jiné... (číst více)

Slovo starosty

Adventní přání

Starosta

Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych vám v předvánočním čase popřál co nejméně shonu a starostí a v čase vánočních svátků klid a pohodu s vašimi rodinami a přáteli.

Do nového roku 2020 vám přeji hodně zdraví, spokojenosti a co... (číst více)

Aktuality

02.02.2020

Pražská vlastivěda - únor 2020

PROGRAM VLASTIVĚDNÝCH VYCHÁZEK V ÚNORU 2020 2. 2. / ne HANSPAULKA – ČTVRŤ V ZAHRADÁCH. Na vycházce si prohlédneme viniční usedlosti Fišerka a Špitálka, podíváme se, kde si nechal postavit vilu Karel... (číst více)

Aktualita

Informační zpravodaj PID č. 02/2020

Informační zpravodaj PID 02/2020, ve kterém se dočtete následující novinky: Nové dopravní infocentrum na Černém Mostě DPP informuje veřejnost o skutečném odjezdu svých autobusů ze zastávek... (číst více)

Aktualita

Poplatky ze psa a povinné čipování psů

Nezapomeňte!  Každý, kdo vlastní psa, je ze zákona povinen psa přihlásit v místě trvalého bydliště a zaplatit místní poplatek ze psa. V případě dolnopočernických občanů je nutno... (číst více)

15.01.2020

Praha 14 kulturní

    Nový rok i první pracovní týden je úspěšně za námi, probrali jsme se po svátečním lenošení a i tento týden vám přinášíme ty nejlepší... (číst více)

Aktualita

Novinky na webu PID

Dovolujeme si Vás upozornit na následující novinky a aktualizace na webu Pražské integrované dopravy (www.ropid.cz). Výluky Želivského – Flora – Náměstí Míru / Olšanské náměstí (linky 91, 98, X91,... (číst více)

Orientační plán

Nadcházející akce