MČ Praha Dolní Počernice

Aktuálně z ÚMČ a MČ

Aktualita

Dezinfekce na ruce - pro občany Dolních Počernic

Dezinfekce bude vydávána před vchodem do úřadu MČ Praha - Dolní Počernice  a to do nádob, které si zájemci sami přinesou. Maximální dávka je 1/2 litru na domácnost Výdej bude probíhat v... (číst více)

Aktualita

Krizový štáb Praha - Dolní Počernice

Dne 19.3. byl zřízen při MČ Dolní Počernice krizový štáb v následujícím složení: Předseda - starosta Zbyněk Richter Chod úřadu - tajemník Edita Hejdová  Zdravotní a epidemiologicke... (číst více)

Aktualita

Zřízení zastávky Ke Hrázi

20.4.2020 bude zprovozněna zastávka "Ke Hrázi". Zastávka bude zřízena pro linky 204, 208 a 224 s tím, že u linky 204 se na základě naší dohody opustí zajíždění do otočky Dolní Počernice a... (číst více)

Aktualita

Alergologie a pediatrie - rozpis služeb

Pondělí 30.3. 7–8 kontroly + odběry, nemocní jen po telefonické dohodě od 9,00!, alergologie zrušena – všichni objednaní jsou informováni. Požadavky na léky a dotazy posílejte mailem. Úterý 31.3. ... (číst více)

Slovo starosty

Vydávaná nařízení a jiné informace

Starosta

Vážení spoluobčané,

v současné době jsme doslova zaplavováni aktuálně vydávanými nařízeními vlády ČR, primátora Hl. m. Prahy, krizových štábů, informacemi Svazu místních samospráv a dalších institucí. Žádnou z těchto informací nepodceňujeme a řídíme se podle nám doručených pokynů. Vás se snažíme seznámit s těmi nejdůležitějšími informacemi prostřednictvím webových stránek naší MČ. Doporučuji, abyste v této souvislosti sledovali denní... (číst více)

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlásit se k odběru RSS pro Aktuální informace

Akce v MČ

příspěvková organizace Oáza Dolní Počernice - www.oazadopo.cz
KULTURA - VZDĚLÁVÁNÍ - SPORT - SPOLEČENSKÝ ŽIVOT - SOCIÁLNÍ OBLAST

21.04.2020

Tajemství kostelních fresek

21.4. od 19:00 bude pan Martin Šíla vyprávět o historii Dolních Počernic. Budeme spolu hledat tajemství kostelních fresek. Dobrovolné vstupné

23.04.2020

Swingový večírek s kapelou Prague Rhythm Kings

23.4. od 19 hodin swingový večírek s kapelou Prague Rhythm Kings  online prodej lístků : goout.net/cs/koncerty/prague-rhythm-kings/lmnnf/+iiugq/

05.05.2020 - 29.05.2020

1945 rok vítězství výstava

v rámci oslavy 75. výročí osvobození ČR bude zahájena výstava 1945 rok vítězství . Výstava bude připravena ve spolupráci s Muzem Policie ČR a  Centrem české historie. K vidění budou ukázky dobových... (číst více)

16.05.2020

Garážový výprodej

DOLNOPOČERNICKÝ DRUHÝ ROČNÍK Ve spoustě pražských čtvrtí probíhají pravidelné garážové výprodeje, ideálně po jarním úklidu. Neváhejte a zapojte se! Ideální je umístit své stanoviště u sebe na... (číst více)

letecká válka
20.05.2020

Jak se hledají letadla

20.5. od 16:00 v sále hotelu Svornost  bude historická přednáška  Martina Šíly - Jak se hledájí letadla aneb letecká válka nad naší obcí a jejím okolí.