MČ Praha Dolní Počernice

Aktuálně z ÚMČ a MČ

Zdravá městská část - Aktualita

Participativní rozpočet MČ Praha - Dolní Počernice 2022

Vážení občané Dolních Počernic,   děkujeme za Vaše návrhy názvu participativního rozpočtu (PR), ze kterých vzešel vítězně: POČERNICKÝ MĚŠEC. Níže naleznete Harmonogram a Pravidla ... (číst více)

Aktualita

OZNÁMENÍ SENIORŮM DOLNÍCH POČERNIC

Vzhledem k současné závažné epidemiologické situaci „covid 19“ rozhodlo vedení městské části o zrušení akce „Vánoční setkání seniorů“, které se mělo konat dne 5. 12. 2021. O náhradním termínu se... (číst více)

Aktualita

Výběrové řízení - Komunitní pracovník pro pravidelné a nepravidelné aktivity

Úřad Městské části Praha-Dolní Počernice vyhlašuje výběrové řízení Komunitní pracovník pro pravidelné a nepravidelné aktivity v městské části Praha – Dolní Počernice Předpokládaný termín nástupu... (číst více)

Zpráva úřadu

Protiepidemická opatření v budově ÚMČ Praha - Dolní Počernice

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení! Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace, byl úřad MČ Praha - Dolní Počernice nucen přimout následující opatření: Režim budovy ÚMČ Praha-Dolní... (číst více)

Aktualita

Aktuální opatření - přehledně

Všechna aktuální opatření, nařízení vlády, jejich detail, platnost a jednoduché vysvětlení najdete přehledně a jasně na tomto webovém odkazu: https://covid.gov.cz/  

Aktualita

Informace pro zákazníky dodavatelů energií, kteří ukončili nebo ukončují činnost

Všechny informace na jednom místě Pokud Váš dodavatel energie (elektřiny nebo plynu) ukončil činnost, nastupuje místo něj dodavatel poslední instance. Ten má povinnost Vás okamžitě informovat o... (číst více)

Aktualita

Ztráty a nálezy - rezavý kocour

V okolí Podrkonošské ulice se objevil rezavý mladší kocour, vykrastrovaný, mazlivý a zvyklý na byt. Jestli ho někdo postrádá, další informace na podatelně úřadu. hancova@dpocernice.cz nebo 281 021... (číst více)

06.12.2021

Pozvánka na 20. zasedání zastupitelstva MČ Praha – Dolní Počernice

P   O   Z   V   Á   N   K   A dovoluji si Vás pozvat na 20. zasedání zastupitelstva MČ Praha – Dolní Počernice, které se bude... (číst více)

Slovo starosty

Investiční záměry v jižní části Dolních Počernic

Starosta

Vážení spoluobčané,

na našich webových stránkách uvádíme dostupné informace, týkajících se dvou investičních záměrů v jižní části Dolních Počernic.

  1. Hl.m. Praha řeší prostřednictvím Pražské developerské společnosti území o rozloze cca 20ha (parc. č. 1493/1naproti prodejně Billa) pro nájemní bydlení.
  2. V k.ú. Dubeč na severní straně Štěrboholské radiály probíhá celoměstsky významná změna územního plánu č. Z 2883/00 vlny V. V rámci této změny se jedná o zainvestování území o rozloze cca 40ha smíšenou zástavbou s pracovním názvem Dubeč – sever.

Bližší informace naleznete pod odkazy – Historie a současnost – Strategie budoucnosti.

Upozorňuji, že obě výše uvedené akce jsou ve fázi projednávání a jejich podoba může doznat změn.

O tom, jak projednávalo obě akce... (číst více)

Akce v MČ

příspěvková organizace Oáza Dolní Počernice - www.oazadopo.cz
KULTURA - VZDĚLÁVÁNÍ - SPORT - SPOLEČENSKÝ ŽIVOT - SOCIÁLNÍ OBLAST

03.12.2021

Setkání s Mikulášem

V pátek 3.12.2021 od 15:00 do 19:00 se uskuteční v prostorách mezi Infocentrem a poštou setkání s Mikulášem. Prohlédnete si výstavu Betlémů, peklo a mikulášskou nadílku pro děti. NA AKCI BUDOU... (číst více)

Orientační plán

Nadcházející akce