Rodinný den na Ladronce

Rodinný den na Ladronce
Pražské služby srdečně zvou na zábavný rodinný piknik na Ladronce, který se uskuteční v neděli 14. června od 11.00 hodin. Akce Pražské služby dětem se uskuteční již počtvrté a návštěvnici se tradičně mohou těšit na bohatý program. Celým dnem nás provede moderátor a herec Roman Vojtek.  Hlavním hostem bude oblíbený dětský bavič Michal Nesvadba. Součástí akce je také prezentace nejmodernější techniky z vozového parku Pražských služeb a řada dalších atrakcí.

Neděle na Ladronce se ponese v duchu rodinné zábavy věnované především těm nejmenším. V bohatém programu si nejen děti užijí například exhibici na U-rampě a skákacích botách, bike trial show, nafukovací hrady, skákání na trampolínách, dětskou ZOO, výtvarnou dílnu, loutkové divadlo s pohádkou na téma třídění odpadu, klauna, atd.. Velkým lákadlem bude vystoupení bublináře a celý den završí dětmi zbožňovaný Michal Nesvadba s hodinovým vystoupením a následnou autogramiádou.

Po celý den se budou konat edukativní soutěže s ekologickou tématikou o poutavé ceny.  Malí i velcí Pražané si budou moci vyzkoušet jaké to je sedět za volantem nejen popelářského vozu.

Během celého dne navíc budeme losovat tři vítěze hodnotných cen. Hlavní cena je oblíbený iPad mini. Předpokládaný konec akce je v 17:00 hodin.