Nové jízdní řády

Od neděle 10.12.2017 platí změny v provozu linek pražské integrované dopravy PID. Na většině linek dochází k časovým posunům spojů vzhledem k provázanosti s železniční dopravou, která mění jízdní řád na vybraných tratích. Nové jízdní řády PID vydané k 10.12.2017 sledujte na portálu jízdních řádů.

Nové jízdní řády vlaků jsou k dispozici elektronicky na webu SŽDC nebo v podobě oblíbených kartičkových jízdních řádů na webu Pražské integrované dopravy. Kartičkové jízdní řády v papírové podobě obdržíte na Infocentru PID na Hlavním nádraží v Praze, ale také na Infocentru v Dolních Počernicích.

 

Městskou hromadnou dopravou dojedete z centra Prahy domů i po půlnoci

Se změnami v jízdních řádech na železnici je významnou novinkou pro návštěvníky hl. města zavedení nočních spojů, které vyplní mezeru mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ráno. Není tak nutné zkracovat si zábavu či kulturní akci chvátáním na poslední vlak, jako doposud.  O sobotách a nedělích se nyní z pražského hlavního nádraží dostanete domů vlakem i v nočních hodinách.

Trať 011 Praha – Kolín:

Na trati 011 Praha-Kolín je zaveden nový spoj z Prahy hl. nádraží do Kolína, s odjezdem ve 2:30 hod. (Os 9303). Nový vlak pojede i v opačném směru s odjezdem z Kolína v 01:08 (Os 9300). Vlak Praha – Úvaly s odjezdem před půlnocí bude nově denně prodloužen přes Český Brod a Sadskou do Nymburka.

Nové kartičkové jízdní řády si můžete vyzvednout na našem informačním centru nebo podatelně úřadu MČ.

BUS 909

Po půlnoci se z Masarykova nádraží do Dolních Počernic dostanete i noční autobusovou linkou 909, která byla zavedena se změnami v autobusové dopravě již v říjnu t.r..

Zastávkový jízdní řád: https://pid.cz/zastavkove-jizdni-rady/?cid=909&from=1507413600&type=noc

 

Podrobné informace ke všem změnám v městské hromadné dopravě získáte na portále www.pid.cz nebo informační lince 234 704 560.