Praha 14 kulturní

Datum: 
01.10.2019 14:00
Praha 14 kulturní

Nový týden nás přivítal pořádnou podzimní vichřicí a nevíme jak vy, ale my bychom se nejraději přesunuli někam do teplých krajů. Naštěstí máme řešení! Už v neděli 6. října pro vás na Plechárně chystáme Den seniorů. Loni jsme ho protančili v latinskoamerickém rytmu, letos si zabubnujeme po africku. Těšte se na výstavu Příběhy z Mayukwayukwa, taneční a bubenickou dílnu a koncert kapely AneboAfro. Společně si také vyrobíme chřestidla, abychom si odpoledne plné zábavy, tance a afrického slunce užili ještě víc. Vezměte babičku, dědu i celou rodinu a poleťte s námi na jih!  


 

Kromě buchet a čerstvě upečených dobrot, které si na Plechárně nově užíváte každé pondělí a každý čtvrtek, přibyly v menu polévky. Jsou veganské, bez přidaných éček a na chuť opravdu vynikající. Vyřeší vám podzimní splín i lehký pozdní oběd. Přijďte ochutnat! 

V KD Kyje se nám tento víkend rozjíždí sezóna pohádkových nedělí. Přijďte se pobavit klasickou pohádkou O Budulínkovi, která dostala nové zábavné zpracování. Následuje od 16 hodin podzimní dílnička s výrobou větrníčků. Vstup na pohádku je 50 Kč, pro děti do 3 let zdarma. 

Také Kalendář akcí hlásí tento týden spoustu možností, jak využít volný čas. Posuďte sami: 
 

- V úterý 1. října oslavte Den seniorů v KC Kardašovská
- V sobotu 5. října vyražte na pochod 14 km kolem Prahy 14 - vybrat si můžete hned ze dvou okruhů! 
- S KC Kardašovská se ve středu 2. října vydejte pěšky až na Doubravku.  

Hezký africký podzim z Prahy 14 kulturní! 
 

Twitter
Facebook
Website
 
Copyright © 2019 Praha 14 kulturní, All rights reserved.
Přehled kulturních tipů z Prahy 14 kulturní.

Our mailing address is:

Praha 14 kulturní

Šimanovská 47

Praha 9 19800

Czech Republic

Add us to your address book