Praha 14 kulturní

Datum: 
25.09.2019 14:30
Praha 14 kulturní

Zase je tu pondělí a s ním naše pravidelná dávka novinek z Prahy 14 kulturní. Minulý týden jsme společně s vámi posnídali na peróně v Kyjích a zažili město jinak na Hloubětíně. Obě akce jsme si moc užili, děkujeme za vaši hojnou návštěvnost a těšíme se na příští ročníky. 

A co nás čeká tento týden? Oslavy 25 let Městské části Prahy 14 vyvrcholí několika posledními soutěžemi o vyhlídkové lety (Facebook Městské části Prahy 14 a web poznejprahu14.cz sledujte ještě do pátku!) a ve středu Posvícením u Doubravky. To začne již ve 14:30 zábavnou Stopovanou z Plechárny pro děti a rodiče a bude pak od 16 hodin pokračovat velkolepým programem pro celou rodinu. Čeká vás hudba, občerstvení, světelný workshop pořádaný Institutem světelného designu a den zakončíme rozsvícením rozhledny Doubravka, která se stala novou dominantou Prahy 14. 

Ve středu nás taky od 16 hodin čeká na Plechárně workshop pro všechny začínající kutily. Pokud si nevíte rady s běžnými domácími opravami, naučíme vás užitečné dovednosti a postupy. Seznámíte se tu s nářadím a zbavíte se strachu z vrtačky. Podíváme se na drobnou instalateřinu, naučíme se, jak fungují a jak se opravují sifony nebo baterie. Kapacita workshopu je 15 osob a pár míst nám ještě zbývá! To své si registrujte na mailu zuzana@praha14kulturni.cz

Pokud nejste ani tak kutilové jako spíše kavárenští povaleči, jsme tu pro vás taky. Pondělky a čtvrtky na Plechárně nově patří buchtám, které pro vás každý týden peče naše lokální hloubětínská pekařka. Buchta je pokaždé jiná a společně s bábovkou nebo quichem vždy neodolatelná. Minulý týden jsme měli celozrnné koláčky a citrónový koláč s bílkovým sněhem. 

Praha 14 kulturní vám přeje krásné babí léto! Těšíme se na viděnou u Doubravky!