Praha 14 kulturní

Datum: 
18.09.2019 16:45
Praha 14 kulturní

Podzim je skvělá příležitost zabalit se do svetru, pevně se chytit hrnku s kávou nebo čajem a užít si pořádnou dávku kultury. Nemyslíte? Začít můžete hned ve středu 18. září, kdy vám v Biografu Kyje promítneme Teroristku s Ivou Janžurovou. K tomu vám upečeme koláč a uvaříme kávu - a tím náš společný skvělý večer teprve začíná. Pokud ještě nemáte své vstupenky, honem pro ně!  A my už se moc těšíme na setkání s vámi pod střechou našeho kulturáku.

Na Plechárně pokračujeme v pečení dobrot. Každé pondělí a každý čtvrtek nabízíme čerstvě upečenou buchtu na Plech od naší šikovné hloubětínské pekařky. Kromě toho se těšte také na quiche, brownies, bábovky a další dobroty. Zatím bylo vše fenomenální. Doporučujeme tedy navštívit nás v těchto dnech - o den později nám toho většinou moc nezbyde! No odolali byste? Tahle byla meruňková. 

Také pro vás máme velké plány na víkend. Abychom vám trochu zkrátili čekání na otevření připravované H55, nachystali jsme pro vás na sobotu 21. září Zažít město jinakZažijte Hloubětín jinak! Čekají vás kulturní akce, workshopy, blešák nebo swapování, to vše pod širým nebem v ulici Hloubětínská a v jejím okolí. Potkejte své sousedy a zabavte děti na celé odpoledne. Výjimečně se otevřou dveře hloubětínského kostela i zahrady. Samozřejmostí je občerstvení, abychom během tolika aktivit neztratili energii.

Protože chceme, aby se do akce zapojilo co nejvíce místních, připomínáme, že hledáme organizace i jednotlivce, kteří by se s námi na programu podíleli. Pokud děláte kreativní dílny, divadlo, hrajete na hudební nástroj nebo rovnou máte kapelu, určitě nám dejte vědět na info@h55.cz.

Také Kalendář akcí hlásí spoustu zajímavých událostí na tento týden. 

- Ve středu 18. září si v Mixéru v KC Kardašovská můžete zavzpomínat na božskou Zuzanu Navarovou a její písně, které v Čechách téměř zlidověly. Více informací zde. 
- V Galerii 14 navštivte až do 26. září výstavu obrazů Karla Matějčka. Více informací zde
- A stále pokračují Oslavy 25 let městské části! Už jste našli voucher a vyhráli jeden z 25 vyhlídkových letů nad Prahou 14? Že ne? Ještě máte 12 šancí! 

Krásné září vám přeje 

Praha 14 kulturní