Praha 14 kulturní

Praha 14 kulturní
Načerpejte prázdninovou inspiraci s předstihem. Trochu exotiky chystáme na Plechárně, kde potěšíme vaše chuťové pohárky kuchyní daleké Asie. Děti vyšlete na letošní Strawberry Fields 
Vydejte se s námi na gurmánskou exotickou cestu. Čekají na vás chutě daleké Asie  - vietnamské ovoce, místní bylinky i káva cà phê.  O správnou pohodu se postará i zpěvačka Viah a vystoupení tanečníků s vějíři múa quat. 
Kapely, workshopy, Strawberry Skate contest, soutěže o ceny a mnoho dalšího. Strawberry Fields se vrací na Plechárnu P. S. Letos se na vás těší i samotní PSH!
TIP:  Koncert a křest debutového alba Černá - Naďa Válová,
24. 6. od 20:00

Společně s koncertem Naďa Válova pokřtí své debutové album Černá za účasti producentky tohoto alba Báry Basikové a kmotry Jitky Zelenkové v doprovodu kapely... Zazní skladby z nového alba s texty Michala Horáčka a Petra Hapky v rytmu legendárních šansonů.
Letošní 25. ročník výtvarné soutěže měl téma „Slavná výročí v roce 2019“. Soutěže se zúčastnily děti ze ZŠ Bří Venclíků, ZŠ Vybíralova, ZŠ Generála Janouška, ZŠ Šimanovská, ZŠ Chvaletická, ZŠ Hloubětínská, ZŠ Tolerance Mochovská, výtvarného ateliéru ARS-PUERIS z Jahodnice a gymnázia ARCUS.

Další akce na: https://www.praha14.cz/zivot-na-praze-14/akce/