Praha 14 kulturní

Datum: 
27.03.2019 19:00 - 31.03.2019 15:00
Praha 14 kulturní

Kdy jste se naposledy pořádně zasmáli od srdce? Víte, že minuta intenzivního smíchu dokáže nahradit 15 minut fyzického cvičení? Přijďte si dát do těla pořádnou salvu smíchu už ve středu na Plechárnu!

Na stojáka, 27. 3. od 19:00

Již potřetí budeme hostit známé komiky, kteří vás královsky pobaví, i když mají k dispozici jen mikrofon a prázdné podium. Tentokrát se na Plechárnu vypraví hned tři komici. Richard Nedvěd je kouzelník a trapnomág, který se dostal do finále Česko Slovensko má talent. Dominik Heřman Lev vystupuje jako stand-up komik už více než deset let a vede i jedinou pravidelnou anglickou stand-up comedy scénu v Česku. Třetím vystupujícím bude Daniel Čech, známý komik, který se věnuje i moderování.
Více: http://www.plecharnacernymost.cz/cz/program/na-stojaka-0319

Skate session - Best tricks & shred, 30. 3. od 14:00

Tentokrát bude hala patřit mini contestům, natáčení, focení nebo besttrickům. Nepojede se tak klasický závod, ale dáme si klidnější odpoledne, při kterém si ale užijeme dost zábavy. Čekají nás wallride contest, powerslide contest, bestTrick session (áčko, bedna, reil) nebo kickFlip challenge. Odpoledne doplní výstava fotografií a grilování a taky zahraje DJ.
Více: http://www.plecharnacernymost.cz/cz/program/skate-session0319

Taneční odpoledne, 30. 3. od 14:00 

Rozprouděte jarní náladu tancem. Jako každou sobotu se o odpolední zábavu postará kapelník Josef Šrám s kapelou Color Club.
Více: http://www.kdkyje.cz/component/jem/event/2228-tanecni-odpoledne

Pohádková neděle - Perníková chaloupka, 31. 3. od 15:00 

Podívejte se na jednu z nejklasičtějších pohádek, kterou musí znát každý. Vydáme se společně s Jeníčkem a Mařenkou do lesa, kde stojí perníková chaloupka. Ale pozor na to, co se může stát, když dostaneme chuť na kousek sladkého perníku ze střechy… 
Více: http://www.kdkyje.cz/component/jem/event/2230-pohadkova-nedele-pernikova-chaloupka

Jarní porci kultury servírujeme v našem Kalendáři akcí Prahy 14.