MČ Praha Dolní Počernice

Aktuálně z ÚMČ a MČ

Aktualita

Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021

V příloze najdete oznámení Českého statistického úřadu o konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice. Další informace a rady zde: https://www.scitani.cz/csu/scitani2021/jak-se-... (číst více)

Aktualita

Distribuce ochranných pomůcek

Vážení a milí spoluobčané, vzhledem k Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví v ČR ze dne 22.2.2021 a povinnosti nosit určené prostředky dýchacích cest Rada MČ Praha Dolní Počernice... (číst více)

Aktualita

Aktuální opatření - přehledně

Všechna aktuální opatření, nařízení vlády, jejich detail, platnost a jednoduché vysvětlení najdete přehledně a jasně na tomto webovém odkazu: https://covid.gov.cz/  

Aktualita

Termíny oprav komunikace Štěrboholská spojka

Dostali jsme informace o závazných termínech oprav komunikace Štěrboholská spojka etapy E+F. Termín začátku opravy komunikace začne dle předpokládaného termínu tj. od 24.4.2021 a konec je plánován na... (číst více)

Aktualita

Kontejnery Novák s.r.o. hledají brigádníka

Pro svozový dvůr v Dolních Počernicích, hledáme brigádníka. Pracovní doba od pondělí do pátku 7:00 - 15:30 hodin. Nástup možný ihned. Bližší informace na telefonu: 777 714 224 http://www.kontejnery-... (číst více)

Slovo starosty

Ukliďme Česko

Starosta

Vážení spoluobčané,

děkuji vám všem, kteří jste se zúčastnili nebo ještě zúčastníte akce Ukliďme Česko. Tato záslužná činnost, hraničící někdy až s dobrodružstvím je pro naši přírodu nedocenitelná. Bohužel při této činnosti se setkáváme se smíšenými pocity těch, kteří se vydali do nejzazších koutů naší MČ. Na jedné straně je to dobrý pocit z vykonané práce ve prospěch naší přírody a veřejných prostranství, na druhé straně je to pocit zklamání a zmaru, že mezi námi žijí lidé, kteří používají naší přírodu jako smetiště a nerozpakují se všude odhazovat odpad všeho druhu, nedopalky cigaret počínaje, PET láhvemi, kelímky, sklem, kabely, stavebním materiálem a pneumatikami konče. Naší MČ vznikají nemalé finanční náklady na likvidaci nasbíraného odpadu, které bychom mohli využít smysluplněji. Já sám jsem se této akce aktivně... (číst více)

Akce v MČ

příspěvková organizace Oáza Dolní Počernice - www.oazadopo.cz
KULTURA - VZDĚLÁVÁNÍ - SPORT - SPOLEČENSKÝ ŽIVOT - SOCIÁLNÍ OBLAST

01.05.2021

Koncert pro milující - kapela Bárka

1.5. od 18:00 v glorietu zámeckého parku Praha Dolní Počernice zahraje všem milujícím hudební kapele Bárka. Kapelu Bárka založili violoncellista Pavel Barnáš s harfenistkou Ivanou Pokornou. Bárka... (číst více)

29.08.2021

Přesunuto MICHAL PROKOP TRIO

Z důvodu nařízení vlády se koncert Michal Prokop Trio přesouvá na 29.8. v 19:00 v Hotelu Svornost  Vystoupí legendy českého bigbítu Michal Prokop , Luboš Andršt a Jan Hrubým. Zakoupené vstupenky... (číst více)

12.10.2021

Karel Plíhal koncert

Písničkář Karel Plíhal bude hrát 12.10. od 19:00 v hotelu Svornost.

16.11.2021

Koncert skupiny HOP TROP změna termínu

Trampská, folková a countryová hudební skupina HOP TROP, vystoupí v hotelu Svornost.

Orientační plán