MČ Praha Dolní Počernice

Aktuálně z ÚMČ a MČ

Aktualita

Distribuce dezinfekce

Dezinfekce pro občany Dolních Počernic do vlastních nádob zajišťuje OÁZA Dolní Počernice ve dnech: ÚTERÝ a ČTVRTEK od 9 - 17 hodin na adrese Stará obec 6, Praha - Dolní Počernice (Informační centrum...

Aktualita

Aktuální opatření - přehledně

Všechna aktuální opatření, nařízení vlády, jejich detail, platnost a jednoduché vysvětlení najdete přehledně a jasně na tomto webovém odkazu: https://covid.gov.cz/  

Aktualita

Výběrové řízení - Vedoucí komunitního centra Jako doma

Úřad městské části Praha - Dolní Počernice vyhlašuje výběrové řízení Vedoucí (metodik) komunitního centra Jako doma v městské části Praha – Dolní Počernice Předpokládaný termín nástupu: 1.... (číst více)

Aktualita

Vyhodnocení ankety / výstavy k projektu Dubeč-Sever mezi občany MČ D.Počernice

V příloze najdete vyhodnocení ankety mezi obyvateli Dolních Počernic.

Slovo starosty

Návrh na změnu územního plánu SÚ HMP č. Z-2883/00

Starosta

Vážení spoluobčané, na našich stránkách je prezentována informace o návrhu na změnu územního plánu SÚ HMP č. Z-2883/00. Jedná se o řešení rozsáhlého území severně od Štěrboholské radiály v k.ú. Dubeč, ale ovlivněna by měla být touto změnou zejména MČ Praha – Dolní Počernice. K tomu, aby se veřejnost s návrhem na tuto změnu územního plánu seznámila, je od čtvrtka 24.6. 2021 uspořádána výstavka materiálů, které tuto změnu blíže popisují. Využijte proto této příležitosti a neopomeňte sdělit v této souvislosti své názory.

                                                 ... (číst více)

Akce v MČ

příspěvková organizace Oáza Dolní Počernice - www.oazadopo.cz
KULTURA - VZDĚLÁVÁNÍ - SPORT - SPOLEČENSKÝ ŽIVOT - SOCIÁLNÍ OBLAST

29.08.2021

MICHAL PROKOP TRIO

Michal Prokop Trio  29.8. v 19:00 v Hotelu Svornost  Vystoupí legendy českého bigbítu Michal Prokop , Luboš Andršt a Jan Hrubým. Vstupenky jsou již v prodeji :  www.smsticket.cz/vstupenky/24531-... (číst více)

31.08.2021

Koncert pro milující - kapela Bárka

 31.8. od 18:00 v glorietu zámeckého parku Praha Dolní Počernice zahraje všem milujícím hudební kapele Bárka. Kapelu Bárka založili violoncellista Pavel Barnáš s harfenistkou Ivanou Pokornou. Bárka... (číst více)

11.09.2021

Hudební festival Babí léto

21. ročník festivalu Babí léto  bude 11.9.  Tradičně bude v zámeckém parku . Začátek je od 13:00 .  Účast už potvrdili : Rokytka, ( pěvecký sbor) Neřež ( folk ), Jonny Richter (blues), Crazy dogs (... (číst více)

25.09.2021

Bitva o Dolní Počernice

25.9. bude historická rekonstrukce bitvy o Dolní Počernice. Budou dvě ukázky . Od 11 a od 15 hodin. Návštěvníci budou moci navštívit vojenská ležení obou arnád a prohlédnout si dobové zbraně, listiny... (číst více)

25.09.2021

Bitva o Dolní Počernice

25.9. od 11:00 a od 15:00 bude rekonstrukce osvobození Dolních Počernic . Akce bude v areálu bývalé Osevy v ulici K zámku, Praha Dolní Počernice. Návštěvníci budou moci také vidět ukázku historických... (číst více)

Orientační plán

Nadcházející akce