Nabídka volných pracovních míst

Nabízíte i vy práci v naší MČ, či v jejím nejbližším okolí? Inzerát můžete vložit zde.

17.05.2018

PRODEJNÍ ASISTENTKA - BOSSINI

  PRO NAŠÍ PRODEJNU BOSSINI V DOLNÍCH POČERNICÍCH, HLEDÁME PRODEJNÍ ASISTENTKU. VOLNÉ POZICE : 2 NÁSTUP : IHNED INFO: 735 799 767 , lenka.gondova@bossini.eu

30.04.2018

Pracovník úseku masa a uzenin

CO U NÁS BUDETE DĚLAT? Vybalovat vakuované maso a uzeniny do chladících regálů Kontrolovat kvalitu zboží a záruční lhůty Spolupracovat na příjmu zboží Udržovat cenovky v aktuálním stavu... (číst více)

30.04.2018

Prodavač/ka lahůdek

Rádi komunikujete se zákazníky a máte rádi práci s čerstvým zbožím? Pak hledáme právě vás. CO U NÁS BUDETE DĚLAT? Doplňovat zboží v úseku lahůdek, pečiva a sýrů Obsluhovat zákazníky na úseku... (číst více)

30.04.2018

Vedoucí úseku mléčné

Rádi pracujete s čerstvými potravinami? Myslíte si, že plné a čisté regály jsou důležité? Máte chuť ovlivnit jaké zboží a v jakém množství si u nás zákazník nakoupí? Pak hledáme právě vás. CO U NÁS... (číst více)

30.04.2018

Vedoucí úseku ovoce/zelenina

Myslíte si, že 100% kvalita ovoce a zeleniny je pro zákazníky důležitá? Máte chuť ovlivnit jaké zboží a v jakém množství si u nás zákazník nakoupí? Pak hledáme právě vás. CO U NÁS BUDETE DĚLAT?... (číst více)

30.04.2018

Vedoucí lahůdek

Rádi komunikujete se zákazníky a máte rádi práci s čerstvým zbožím? Pak hledáme právě vás. CO U NÁS BUDETE DĚLAT? Koordinovat úseky masa, lahůdek a pečiva Zodpovídat za plnění plánů na úseku (... (číst více)