Aktuální informace

aktuální informace přes email

Stručně a aktuálně z MČ Praha-Dolní Počernice

Vážení a milí,

pro většinu z vás již není novinka, pro ostatní dobrá zpráva, že v avizovaném termínu skončila rekonstrukce ulice Českobrodská a komunikace je opět v plném provozu v obou směrech. Autobusové linky se navrátily do svých původních tras a od 24.4.2017 jsou platné nové jízdní řády. Ty jsou ke stažení na portálu Pražské integrované dopravy .

Přemístění Mariánského sloupu, kulturní památky

Vážení a milí,

dnes dopoledne byl zkompletován a v centru Dolních Počernic, při ul. Národních hrdinů, č.p. 11, osazen Mariánský sloup. Počernická kulturní památka vedená v seznamu kult. památek hl. m. Prahy pod ev. č. 1 - 1972, byl donedávna umístěn v soukromé zahradě v Podkrkonošské ulici, kde majitelé pozemku po dobu 33 let zajišťovali jeho ochranu.

Uklízíme společně v sobotu 8. dubna 2017

Vážení a milí,

den velkého úklidu je tady! Již tuto sobotu 8. dubna uklízí naši zemi desetitisíce dobrovolníků. Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky a jak již víte, i my se k ní  (stejně jako loni) hrdě hlásíme a přidáváme se s jarním úklidem! A co Vy, přidáte se k nám?

.... Že ano? Výborně! Pak prosím věnujte pozornost následujícím informacím:

Program na první dubnový víkend

Vážení a milí,

přestože je nový týden teprve ve své první polovině, není marné popřemýšlet o programu na víkend. Přijměte tak od nás pozvání hned na několik zajímavých akcí, které pro vás na první dubnové dny připravila Městská část a dolnopočerničtí podnikatelé:

 

 

Těšíme se na setkání s vámi!

MČ Praha-Dolní Počernice

 

Další změny v dopravě MHD a další aktuality

Vážení a milí,

upozorňujeme na další změny v organizaci provozu autobusových linek v souvislosti s uzavírkou ulice Českobrodská. Od pondělí 20.3.2017 dochází ke změně vedení trasy a jízdního řádu (oproti stavu platném od soboty 11.3.2017) u linek 109 110, dále pak školní linky 559.   

Naléhavé upozornění

Vážení občané,

upozorňujeme rodiče a jejich děti na možné nebezpečí v souvislosti s výskytem případů obtěžování několika našich školních dětí v Dolních Počernicích neznámým mužem. O případech stejného charakteru píše na svém webu MČ Praha 21 (Újezd nad Lesy) a server stredocech.net. Prosíme, věnujte pozornost těmto článkům:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální informace