Aktuální informace

aktuální informace přes email

Aktuálně z Dolních Počernic

Vážení a milí,

elektronický zpravodaj věnovaný aktualitám z MČ Praha-Dolní Počernice pro vás vybírá následující informace:
 

Uzavírka mostu přes Rokytku ve dnech 28.-29.10.2017

Vážení spoluobčané a návštěvníci Dolních Počernic,

upozorňujeme vás, že ve dnech

Změny na linkách PID 110 a 208

Vážení a milí,

upozorňujeme, že s platností od středy 4.10.2017 dochází k dočasné změně na autobusových linkách PID 110 a 208.

Linka 110 se prodlužuje o úsek Dolní Počernice - Novoštěrboholská

Vybrané spoje linky 110 budou prodlouženy o úsek Dolní Počernice - Novoštěrboholská.

Do zastávky Dolní Počernice linka přijede po současné výlukové trase, dále bude pokračovat ve směru na Štěrboholy s obsluhou zastávek:

Dokončení rekonstrukce ul. Národních hrdinů

Vážení a milí,

v Dolních Počernicích byla k dnešnímu dni 25.8.2017 dokončena rekonstrukce komunikace Nár. hrdinů a v odpoledních hodinách (oficiálně od soboty 26.8.2017) bude po necelém měsíci úsek přes centrum obce opět zprůjezdněn.

Uzavírka ul. Národních hrdinů - výluka BUS X208

Vážení a milí,

z důvodu omezení provozu v ulici Národních hrdinů v místě přemostění přes Rokytku a úplné uzavírky ulice Národních hrdinů v Dolních Počernicích platné od pondělí 31.7.2017 upřesňujeme aktuálně platná a nová (od 31.7.2017) dopravní opatření na linkách PID 208 a X208:

208

Uzavírka ul. Nár. hrdinů

Vážení a milí,

jak vás již informovaly naše poslední zprávy a jiné informační zdroje, i v druhé polovině léta nás na území Dolních Počernic čekají další nová dopravní omezení, která nám více či méně zkomplikují či znepříjemní cestování MHD i automobily. 

Dopravní omezení

Vážení a milí,

v návaznosti na náš poslední newsletter ze dne 5.7.2017 upozorňujeme, že od zítřka 12.7.  nastanou v okolí Dolních Počernic nová dopravní omezení a bude odkloněna autobusová doprava linek 163 a 224.

Pro připomenutí:

Letní dopravní uzavírky

Vážení a milí,

s příchodem léta nastal čas, kdy nám cestu autem přes Dolní Počernice či do okolních městských částí zkomplikuje několik avizovaných uzavírek a omezení. Informujeme vás o těch, u kterých již známe termíny zahájení a další bližší podrobnosti.

  • UZAVŘENÍ KOMINUKACE Ul. ÚSTŘEDNÍ, PRAHA-ŠTĚRBOHOLY OD 12.7. - 31.10.2017

Na téměř 4 měsíce bude zcela uzavřen úsek štěrboholské páteřní komunikace ul. Ústřední mezi ul. Upravená - Novoštěrboholská. Důvodem je rekonstrukce kanalizace a komunikace.

Letní kino

Vážení a milí,

víkendu přeje krásné počasí, a proto jsou ideální podmínky k tomu, abyste si letní atmosféru užili se vším všudy. Připomínáme vám proto, že se dnes večer v zámeckém parku na travnaté ploše zrevitalizované zámecké štěpnice promítá nová česká komedie ŠPUNTI NA VODĚ, kterou nám do Počernic přiveze Kino na kolečkách.

Průzkum zájmu o zahradní kompostéry

Vážení a milí,

odbor ochrany prostředí Magistrátu hlavního města Prahy se rozhodl využít 68. výzvu Operačního programu Životní prostředí a podat žádost ve věci nákupu cca. 2 000 ks kompostérů pro domácí kompostování (tento počet je pouze orientační). Nyní provádí rychlý průzkum zájmu o kompostéry, do kterého se mohou zapojit občané hl. města Prahy. O kompostéry může žádat kdokoli z fyzických osob (občanů), kterému vzniká rostlinný bioodpad a má možnost umístit kompostér na vhodném místě, např. rodinný dům se zahradou, bytová jednotka s předzahrádkou v bytovém domě, apod.. 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální informace