Aktuální informace

aktuální informace přes email

Adventní zastavení

Vážení a milí,

ačkoli počasí nevypadá pro dnešní den zcela příznivě, věříme, že cestu pro plamínek Betlémského světla, šálek svařeného vína a misku rybí polévky si cestu přesto najdete.

Těšíme se na vás v zámeckém parku od 14 hodin při našem a vašem Malém vánočním zastavení.

 

MČ Praha-Dolní Počernice

 

Aktuálně

Vážení a milí,

na sklonku pracovního týdne vás informujeme a připomínáme:
 

  • PŮSOBNOST ČLENŮ RMČ:

Rada městské části Praha-Dolní Počernice na svém 1. zasedání v novém složení schválila působnost jednotlivých členů RMČ na období 2018 – 2022. Více v zápisu zde.

  • SBĚR BIOODPADU:

Připomínáme, že v sobotu 17.11. probíhá sběr bioodpadu pomocí velkoobjemových kontejnerů (VOK).

Pozvánka na víkendové akce

Vážení a milí,

děkujeme všem, kteří si včera v podvečer společně s námi připomněli 100. výročí vzniku samostatného československého státu. Za akcí se podrobněji ohlédneme v připravovaném příspěvku na webových stránkách a dalším čísle Dolnopočernického zpravodaje. Průřez naším setkáním a lampiónovým průvodem si můžete připomenout prostřednictvím zachycených momentů fotoaparátem Ing. Nožičky zde.
 

Dále informujeme:

Doplnění fotografie

Vážení a milí,

na základě zpětné vazby odběratele našeho newsletteru, který nás upozornil na chybu v zobrazení připojené fotografie zatoulaného pejska o němž jsme vás právě informovali, si dovolujeme fotografii doplnit do přílohy tohoto sdělení.  

Děkujeme.

MČ Praha-Dolní Počernice

Hledá se majitel

Vážení a milí,

prostřednictvím našeho newsletteru se na vás obracíme s prosbou o pomoc v případě zatoulaného pejska, kterého hledá jeho majitel.

Pejsek slyšící na jméno Basty se svému majiteli ztratil v sobotu 6.10. ve večerních hodinách v lokalitě Praha – Běchovice.

Basty je kříženec Jack Russell teriéra, bílé barvy s černým flekem na zádech. Je 13 let starý v dobré kondici. Pejsek má modrý obojek se jménem a tel. číslem na majitele s je očipovaný, č.čipu: 968000003535361.

Vstup do zámeckého parku z ul. Národních hrdinů uzavřen

Vážení a milí,

počínaje dnešním dnem byly zahájeny přípravné práce stavby "Revitalizace zámeckého parku v Dolních Počernicích - 3. část", kterou je dotčena tzv. francouzská část zámeckého areálu nacházející se v severozápadní část parku, tedy v prostoru parteru před oranžérií a venkovním schodištěm na horní zámeckou terasu bezprostředně navazujícího na hlavní vstupní bránu do parku.

Stručné informace před prodlouženým víkendem

Vážení a milí,

před nadcházejícím prodlouženým víkendem si vás dovolujeme ve stručnosti informovat: 

Důsledky silného větru

Vážení a milí,

silný vítr napáchal o víkendu škodu na všech místech v republice a nevyhnul se ani naší městské části. Aktuálně probíhá odstraňování padlých větví zejména v zámeckém parku a zajištění těch, které byly nalomeny. Prosíme návštěvníky parku, aby v těchto dnech dbali své vysoké opatrnosti a zároveň žádáme všechny občany, aby nás neprodleně upozornili na zjištěné stromy, které se v důsledku poškození stávají jakkoli nebezpečnými pro pěší i účastníky silničního provozu. Děkujeme za spolupráci.

Dále informujeme:

Pozor, změna termínu přednášek!

Vážení a milí,

dovolujeme si vás informovat, že plánované nedělní přednášky "Základy pohybu a výživy pro děti" a "Jak správně cvičit v seniorském věku", které se měly uskutečnit v neděli 23.9., se z technických důvodů přesouvají na druhou polovina října. Konkrétní termín Vám sdělíme co nejdříve.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný víkend.

MČ Praha-Dolní Počernice

Funkční trénink s Classic Gym

Vážení a milí,

odložte na chvíli přípravy na začátek nového školního roku či jiné povinnosti a vyhraďte si chvíli jen pro sebe. Na dnešní odpoledne je pro vás v programu Zdraví pro širokou veřejnost s Classic Gym připravena druhá část semináře na téma Funkční trénink. Venkovní trénink pod vedením zkušeného fyzioterapeuta a trenéra s využitím vybavení nového fitparku se koná ve 3 blocích v časech 14-15, 15-16, 16-17 hodin.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální informace